آموزش و نکات مهم

اتصال دسته Ps4 به کامپیوتر

نحوه وصل کردن دسته Ps4 به کامپیوتر

اگر شما یکی از کاربران کنسول هایی مانند Ps4 هستید،شاید به این فکر افتاده باشید که چگونه می توان دسته بازی کنسول Ps4 را به کامپیوتر شخصی خود متصل کنید؟! اگر این برای شما یک سوال شده است،لازم به ذکر است که می توانید با آسان ترین راه دسته کنسول Ps4 را به کامپیوتر خود متصل نمایید.
مواردی که شما نیاز به اتصال دسته کنسول Ps4 به کامپیوتر خود دارید،عبارتند از دسته کنسول Ps4 و یک کابل USB .همچنین شما نیاز به دانلود و نصب یک نرم افزار مخصوص برقراری این دو دستگاه به یکدیگر دارید که در ادامه این مطالب در طی چند مرحله کاملا خواهید آموخت.
همچنین شما می توانید دسته کنسول Ps4 را بصورت بی سیم و با استفاده از بلوتوث به رایانه یا کامپیوتر خود وصل کنید.با این وجود انتخاب با شماست و هر کدام را که برای شما آسانتر بودند را می توانید برگزینید.

  1. دانلود نرم افزار DS4Windows
DS4Windows

DS4Windows

اگر شما تصمیم به متصل کردن دسته کنسول Ps4 به رایانه خود دارید،در مرحله اول باید نرم افزار مربوطه را دانلود نمایید . نام این نرم افزار DS4Windows می باشد که به وسیله آن می توانید دسته کنسول Ps4 را به رایانه خود متصل کنید.این نرم افزار همچنین به گونه ای عمل می کند که به کامپیوتر نشان می دهد دسته کنسول Ps4 ، دسته کنسول ایکس باکس 360 است که ویندوز تنها از این دسته پشتیبانی می کند.
زمانیکه شما شروع به نصب برنامه DS4Windows می کنید،از شما می خواهد تا تنظیمات اولیه که شامل مشخصات شما به همراه ایمیل است را وارد نمایید.پیشنهاد ما به شما این است که گزینه پیش فرض “Appdata” را کلیک کنید.سپس پنجره ای جدید باز خواهد شد و اینک باید بر روی “Install the DS4 Driver” کلیک نمایید.
توجه:اگر ویندوز شما 10،8.1 و یا 8 می باشد باید بر روی گزینه “Install the DS4 Driver” و اگر ویندوز شما 7 است باید بر روی “Install Driver 360” کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *